SKYSTO METALO EPOKSIDINĖS DERVOS TECHNOLOGIJOS PRAKTINIAI MOKYMAI

Kodėl skystas metalas + epoksidinė derva? Atsakymas paprastas, todėl, kad šios dvi technologijos puikiai dera tarpusavyje, viena kitą papildo ir suteikia galimybę kurti unikalius ir išskirtinius gaminius.

KĄ PASIGAMINSITE MOKYMŲ METU

Su skystu metalu dalyviai gales pasigaminti paveikslą arba laikrodį, su epoksidine derva – kavos staliuką.

KAM SKIRTI ŠIE MOKYMAI?

Absoliučiai visiems norintiems išmokti skysto metalo ir epoksidinės dervos technologijų. Nebūtina turėti kažkokių pradinių žinių, nes tai – praktiniai mokymai nuo pagrindų.

Dėka ilgametės, 10 metų patirties dirbant su šiomis technologijomis ir vedant mokymus, leido mums išmokyti jau daugiau nei 2000! mokymų dalyvių, kurie dabar ne tik turi puikų hobį, bet ir sėkmingai parduoda savo gaminius visame pasaulyje. TU GALI BŪTI VIENAS JŲ!

MOKYMŲ TIKSLAS:

Perduoti:

Sukauptas teorines ir praktines žinias apie skysto metalo ir epoksidinės dervos technologijas.

Išmokyti kiekvieną:

Profesionaliai dirbti su technologijomis, kad baigę mokymus žinotumėte visus už/ prieš ir būtumėte pilnai pasiruošę savarankiškai kurti ir dekoruoti įvairiausius paviršius.

Šviesti ir informuoti:

Kokie įrankiai ir priemonės yra būtini, o kurie visiškai nereikalingi.

Sulaužyti mitą:

Kurti ir dirbti su skystu metalu yra sudėtinga ir tai – vyrų darbas. Tai tik mitas, kiekvienas norintis gali pritaikyti skysto metalo technologiją kuriant įspūdingus paveikslus, dekoruojant įvairiausius paviršius: nuo smulkių interjero detalių iki įvairios paskirties baldų. Technologija nesudėtinga, kurią įveikia ir darželinukai, įveiksite ir Jūs.

Nepraleiskite progos!
MOKYMAI viLNIUJE

– liepos 13 d.,

Mokymai vyks DOSO METAL studijoje, adresu: Pelesos g. 3, Vilnius

Mokymų pradžia 10 val. – pabaiga 18:00 val.

 • DOVANA - mokomoji video medžiaga po kursų
 • Suteikiamos visos medžiagos ir priemonės
 • Išduodami baigimo sertifikatai
 • Išrašomos sąskaitos faktūros
 • Viską ką pasigaminsite, pasiimsite su savimi
 • Galime atsiųsti dovanų kuponą

MOKYMŲ PROGRAMA IR KO IŠMOKSITE PRAKTINIŲ UŽSIĖMIMŲ METU:

Epoksidinės dervos liejimo technologija

Padėkliukai, stalai, laikrodžiai, paveikslai.

Praktinių užsiėmimų metu savo rankomis liesite pasirinktus gaminius.

Teorinėje dalyje sužinosite esminius, šios technologijos dalykus, tokius kaip:

 1. Dervų rūšys ir paskirtys. Kokios dervos tinka padėkliukams, paveikslams, laikrodžiams, o kokios stalų ar kitų masyvesnių daiktų gamybai.
 2. Kaip sutaupyti iki 50% dervos liejant įvairiausius gaminius.
 3. Pigmentų rūšys ir paskirtys: skaidriai ir pilnai tonuojantys, perlamutriniai, skysti, milteliniai ir kt.
 4. Dervų tirštumas. Dažnas klausimas mokymų metu: Kodėl man nesigauna taip, kaip per Youtube rodo? Padarau raštą, o jis visas išsilieja. Arba: Kodėl liejant stalą niekaip nepavyksta išnaikinti oro burbulų? Būtent į šiuos ir kitus klausimus bus atsakyta šioje mokymų dalyje.
 5. Išlietų gaminių briaunų apdirbimas ir paviršiaus apsauginis sluoksnis.
 6. Epoksidinės dervos sąlytis su maistu.
 7. Dervų atsparumas UV spinduliams. Kodėl derva geltonuoja?
 8. Gėlių ir kitų dekoravimo elementų panaudojimas epoksidinėje dervoje.
 9. Gaminių kainodara, pardavimų kanalai bei marketingas.

Skysto metalo technologija

Įvairios interjero dekoro detalės, laikrodžiai, paveikslai, baldai, sienų dekoravimas ir dar daug kitų panaudojimo galimybių.

Praktinių užsiėmimų metu savo rankomis dekoruosite pasirinktus gaminius.

Teorinėje dalyje sužinosite:

 1. Kas yra skystas metalas, kaip ir kur jį galima panaudoti.
 2. Metalų rūšys ir jų tarpusavio derinimas.
 3. Tekstūros formavimas.
 4. Paveikslų tapyba. Jeigu jūs manote, kad tapyba ne jums, po šių mokymų jūsų nuomonė garantuotai pasikeis. Tapyti su skystu metalu ne tik paprasta, bet ir labai smagu. Jums gali pakakti tiesiog popierinės servetėlės ar kempinėlės ir tai, ką išvysite galutiniame rezultate, jus maloniai nustebins. Visų, mūsų mokymų dalyvių reakcija į savo nutapytus paveikslus būna „O GERAS“! 😊
 5. Senų baldų restauravimas. Sužinosite, kaip pasitelkiant būtent šią technologiją galite atnaujinti seną, pabodusį ar turintį defektų, baldą.
 6. Naujų baldų gamyba. Jeigu užsiimate baldų gamyba, tai šių mokymų metu atrasite naują ir išskirtinę fasadų padengimo technologiją.
 7. Laikrodžių gamyba. Mokymų metu galėsite pasigaminti unikalų laikrodį, kuris puikiai papuoš jūsų interjerą, ar taps puikia dovana jūsų artimam žmogui.
 8. Sienų ir kitų paviršių dekoravimas. Jeigu jūs užsiimate apdaila, ar norite išskirtinai atnaujinti sienas, duris, palanges ar netgi vonią, tai – šių mokymų metu jūs sužinosite kaip, tai galima padaryti su skystu metalu.
 9. Vazų, biustų ar kitų keramikos gaminių dekoravimas. Turite pabodusią vazą, o gal kaip tik jas gaminate? Padenkite ją skystu metalu ir suspindės išskirtinumu bei originalumu.

Visą tai ir dar daugiau sužinosite šių mokymų metu. Taip pat bus atsakyta į visus dominančius ir rūpimus klausimus. Kadangi tai vienos dienos praktiniai mokymai ir dalyvių kiekis labai ribotas – nedvejok ir įsigyk mokymus jau šiandien.

Atsiliepimai apie mokymus

MOKYMŲ AKIMIRKOS