SKYSTO METALO TECHNOLOGIJOS PRAKTINIAI MOKYMAI GYVAI

SKYSTO METALO TECHNOLOGIJOS PRAKTINIAI MOKYMAI

DOSOMETAL® skystas metalas – tai natūralaus metalo ir specialaus rišiklio mišinys, suteikiantis galimybę kurti unikalius darbus, bei dekoruoti įvairiausius paviršius!

KAM SKIRTI ŠIE MOKYMAI?

Absoliučiai visiems norintiems išmokti skysto metalo technologijos. Nebūtina turėti kažkokių pradinių žinių, nes tai – praktiniai mokymai nuo pagrindų.

Dėka ilgametės, patirties dirbant su šiomia technologija ir vedant mokymus, leido mums išmokyti jau daugiau nei 2000! mokymų dalyvių, kurie dabar ne tik turi puikų hobį, bet ir sėkmingai parduoda savo gaminius visame pasaulyje. TU GALI BŪTI VIENAS JŲ!

Mes siūlome jums: Grupinius mokymus, individualius mokymus, taip pat rengiame mokymus įmonėms, kurie gali vykti tiek mūsų tiek ir jūsų įmonės patalpose.

MOKYMŲ TIKSLAS:

Perduoti:

Sukauptas teorines ir praktines žinias apie skysto metalo technologiją.

Išmokyti kiekvieną:

Profesionaliai dirbti su skysto metalo technologija, kad baigę mokymus žinotumėte visus už/ prieš ir būtumėte pilnai pasiruošę savarankiškai kurti ir dekoruoti įvairiausius paviršius.

Šviesti ir informuoti:

Kokie įrankiai ir priemonės yra rekomenduotini, o kurie visiškai nereikalingi.

Sulaužyti mitą:

Kurti ir dirbti su skystu metalu yra sudėtinga ir tai – vyrų darbas. Tai absoliutus mitas! Kiekvienas norintis gali pritaikyti skysto metalo technologiją kuriant įspūdingus paveikslus, dekoruojant įvairiausius paviršius: nuo smulkių interjero detalių iki įvairios paskirties baldų. Technologija nesudėtinga, kurią įveikia ir darželinukai, įveiksite ir Jūs.

TAIGI, KODĖL VERTA DALYVAUTI DOSOMETAL® SKYSTO METALO TECHNOLOGIJOS MOKYMUOSE?

 1. Ši technologija nėra sudėtinga, tuo gali užsiimti net vaikai!

 2. Medžiagos, tokios kaip DOSOMETAL® Aqua Binder nėra kenksmingos ir neturi aitraus kvapo, todėl puikiai tinka darbui ir buitinėmis sąlygomis, kad ir jūsų virtuvėje.

 3. Darbui su skystu metalu nėra būtini brangiai kainuojantys įrankiai ir prietaisai. Dažnu atveju pakanka to, ką turite namie.

 4. DOSOMETAL® Aqua Binder skysto metalo džiūvimo laikas ganėtinai trumpas, priklausomai nuo sluoksnio, gali trukti iki dviejų valandų.

 5. Visi jūsų darbai bus unikalūs ir neatkartojami.

Nepraleiskite progos!
MOKYMAI gyvai viLNIUJE

PRAKTINIŲ MOKYMŲ KAINA

129 Eur
 • DOVANA - mokomoji video medžiaga po kursų
 • Suteikiamos visos medžiagos ir priemonės
 • Išduodami baigimo sertifikatai
 • Išrašomos sąskaitos faktūros
 • Viską ką pasigaminsite, pasiimsite su savimi
 • Galime atsiųsti dovanų kuponą

MOKYMŲ PROGRAMA IR KO IŠMOKSITE PRAKTINIŲ UŽSIĖMIMŲ METU:

Skysto metalo technologija

Įvairios interjero dekoro detalės, laikrodžiai, paveikslai, baldai, sienų dekoravimas ir dar daug kitų panaudojimo galimybių.

Praktinių užsiėmimų metu savo rankomis dekoruosite pasirinktus gaminius.

Teorinėje dalyje sužinosite:

 1. Kas yra skystas metalas, kaip ir kur jį galima panaudoti.
 2. Metalų rūšys ir jų tarpusavio derinimas.
 3. Tekstūros formavimas.
 4. Paveikslų tapyba. Jeigu jūs manote, kad tapyba ne jums, po šių mokymų jūsų nuomonė garantuotai pasikeis. Tapyti su skystu metalu ne tik paprasta, bet ir labai smagu. Jums gali pakakti tiesiog popierinės servetėlės ar kempinėlės ir tai, ką išvysite galutiniame rezultate, jus maloniai nustebins. Visų, mūsų mokymų dalyvių reakcija į savo nutapytus paveikslus būna „O GERAS“! 😊
 5. Senų baldų restauravimas. Sužinosite, kaip pasitelkiant būtent šią technologiją galite atnaujinti seną, pabodusį ar turintį defektų, baldą.
 6. Naujų baldų gamyba. Jeigu užsiimate baldų gamyba, tai šių mokymų metu atrasite naują ir išskirtinę fasadų padengimo technologiją.
 7. Laikrodžių gamyba. Mokymų metu galėsite pasigaminti unikalų laikrodį, kuris puikiai papuoš jūsų interjerą, ar taps puikia dovana jūsų artimam žmogui.
 8. Sienų ir kitų paviršių dekoravimas. Jeigu jūs užsiimate apdaila, ar norite išskirtinai atnaujinti sienas, duris, palanges ar netgi vonią, tai – šių mokymų metu jūs sužinosite kaip, tai galima padaryti su skystu metalu.
 9. Vazų, biustų ar kitų keramikos gaminių dekoravimas. Turite pabodusią vazą, o gal kaip tik jas gaminate? Padenkite ją skystu metalu ir suspindės išskirtinumu bei originalumu.

Visą tai ir dar daugiau sužinosite šių mokymų metu. Taip pat bus atsakyta į visus dominančius ir rūpimus klausimus. Kadangi tai vienos dienos praktiniai mokymai ir dalyvių kiekis labai ribotas – nedvejok ir įsigyk mokymus jau šiandien.

Atsiliepimai apie mokymus

MOKYMŲ AKIMIRKOS