Grąžinimo ir pristatymo taisyklės

Prekių grąžinimo sąlygos

Prekes galima grąžinti arba pakeisti per 14 (keturiolika) dienų nuo jų įsigijimo, pateikus pirkimą patvirtinantį dokumentą – sąskaitą faktūrą.

Norint grąžinti prekes, svarbu laikytis šių nurodymų:

  • Prekės grąžinamos originalioje  pakuotėje.
  • Pakuotė turi būti nepradaryta, nepažeista, prekė visiškai nenaudota.
  • Grąžinti ir keisti galima tik tas prekes, kurios buvo įsigytos UAB “Domus Solution” internetinėje parduotuvėje www.dosometal.com 
  • Grąžinti galima tik standartinių spalvų gaminius. Jei produktas buvo sutonuotas pagal Jūsų spec. užsakymą – prekės grąžinti negalima.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardintų nurodymų. 

Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma.

Siuntimo išlaidos Pirkėjui nėra grąžinamos.

Jei grąžinama prekė yra brokuota dėl Pardavėjo kaltės, tokiu atveju siuntimo išlaidas apmoka Pardavėjas.

Prekes grąžinti galima ir atvykus į UAB “Domus Solution” biurą, adresu Gilužio 15, Vilnius, iš anksto suderinus atvykimo laiką. 

Norint grąžinti prekę prašome užpildyti prekės grąžinimo formą, kurią rasite čia.

Užpildytą formą prašome siųsti el. paštu info@dosometal.com.

Grąžinus prekę, bet prieš tai neinformavus Pardavėjo nurodytais kontaktais, t. y. neužpildžius prekių grąžinimo formos ir neišsiuntus jos nurodytu el. paštu – Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti prekės atgal.

Pardavėjas, gavęs grąžintą prekę, ją patikrina, įvertina jos būklę ir priima sprendimą dėl prekės grąžinimo arba negrąžinimo informuodamas apie tai Pirkėją telefonu arba el. paštu.

Pinigai į nurodytą Pirkėjo banko sąskaitą grąžinami per 14 darbo dienų nuo priimto sprendimo dėl prekės grąžinimo, apie tai informavus Pirkėją telefonu arba el. paštu.

Pinigų grąžinimas už mokymus


Pinigai už mokymus, kurie vyksta gyvai, yra grąžinami tik tuo atveju, jeigu mokymai neįvyksta numatytą datą, už kuria pirkėjas sumokėjo registruodamasis. Jeigu renginys perkeliamas į kitą datą, pinigai gali būti grąžinami to pareikalavus pirkėjui.
Pinigai už video mokymus grąžinami tik tuo atveju, jeigu paskyra ne buvo aktyvuota ir nebuvo prisijungta prie video mokymų peržiūros.

 

Prekių pristatymo sąlygos

Pristatymas visoje Lietuvoje* 

1-5kg- 5,00eur

5-10kg -7,00eur

10-25kg- 9,00eur

*išskyrus Kuršių Nerija

Prekes į Jūsų pasirinktą vietą pristato kurjeris.