Technologija

Apie „DOSOMETAL®“ produktus:

DOSOMETAL® danga yra tikro metalo miltelių ir rišiklio mišinys, dėl kurio susidaro skystas šaltas metalas (metalo kompozitas).

DOSOMETAL® galima dažyti voleliu arba teptuku, naudoti menteles, įvairias kempinėles ir kitas dekoravimo priemones, purkšti pulverizatoriumi, pilti, lieti ir k.t.

DOSOMETAL® tvirtai sukimba beveik su visais paviršiais.

DOSOMETAL® skystas metalas tai nauja, unikali priemonė tapybai. Suteikianti galimybę ne tik metalizuoti paveikslus, bet ir suteikti jiems norimą tekstūrą.

DOSOMETAL® turi visas natūralaus, tvirto metalo savybes.

 DOSOMETAL® dengti paviršiai išlaiko pradinę formą ir struktūrą.

Padengus paviršių DOSOMETAL® danga gaminys išlieka tvirtas ir ilgaamžis.

DOSOMETAL® skysto metalo su AQUA BINDER rišikliu sudėtyje nėra lakiųjų medžiagų, todėl jis saugus naudoti ir vaikams. Reikalinga suaugusiųjų priežiūra.

 

Paviršių dengimo su DOSOMETAL® produktais procesas:

  1. Paviršių paruošimas.Visų pirmą paviršius turi būti tinkamai paruoštas. Tam nuo dengiamo paviršiaus turi būti pašalinti visi nešvarumai.
  2. Paviršiaus gruntavimas. Jeigu paviršius yra organinis, pvz.: mediena, betonas, tapetai, anksčiau dažytos sienos ir t.t. paviršių būtina nugruntuoti su DOSOMETAL® Aqua primer gruntu. Jeigu paviršius yra padengtas laku arba laminuotas, užtenka paviršių grubiai sušiaušti. Tam naudojant P80 grubumo glastpopierį/šveitimo diskelius.
  3. Skysto metalo mišinio paruošimas. Tinkamai paruošus paviršiu, sumaišomi skysto metalo komponentai: metalo milteliai ir rišiklis DOSOMETAL® Aqua Binder santykiu 1:1 pagal svorį.
  4. Paviršių dengimas.Paviršių dengiame skysto metalo mišiniu. Padengimo būdai galimi šie: su DOSOMETAL® Aqua Binder dengti paviršių galima voleliu, teptuku, glaistykle, mentele, kempine, įvairiais dekoravimo įrankiais ir priemonėmis .
  5. Šveitimas. Poliravimas. Skysto metalo mišiniui pilnai sukietėjus, procesas trunka 2-24 val. priklausomai nuo padengimo storio, paviršius nušveičiamas švitriniu popieriumi/šveitimo diskeliais. Rekomenduotina naudoti P320, P500, P800, P1000 grubumo šveitimo priemones. Jeigu yra poreikis – paviršius nupoliruojamas. Tam naudojama poliravimo pasta arba poliravimo diskeliai P1000, P3000, P6000.
  6. Vaškavimas/lakavimas Gaminį nušveitus/nupoliravus ir nuvalius metalo dulkes, paviršių būtina apsaugoti nuo oksidacijos ir išorinių mechaninių pažeidimų. Tam naudojame DOSOMETAL® Warnish laką arba DOSOMETAL® WAX vašką.
  7. Taip pat galima naudoti specialias patinavimo priemones DOSOMETAL® PATINA norint aktyvuoti natūralią metalų oksidaciją. Šis procesas atliekamas prieš lakavimą/vaškavimą.
  8. Darbo metu rekomenduojama dėvėti pirštines tam, kad drėgnos rankos nepaliktų ant metalo oksidacijos žymių. Šveičiant paviršių rekomenduojama dėvėti pirštines ir apsauginę veido kaukę.